: Релігія

Молитва Ябеца

Вілкінсон Брюс

Молитва Ябеца

2004

Чому б не попрохати в Бога?» — розмірковує у своїй книзі «Молитва Ябеца» відомий християнський письменник Брюс Вілкінсон. — Це чудово працює». Як приклад відповіді на молитву, автор наводить коротку біографічну довідку — про життя Ябеца. На його думку, якщо ми не навчимося молитві Ябеца, ми не навчимося жити переможним християнським життям. Це книга, що стала бестселером у США, призначена для всіх, хто цікавиться питаннями молитви.
Бережа

Рубан Василь Григорович

Бережа

Книга "Бережа" - це знання про життя в країнi Араяна i служiння Боговi,
завдяки чому людина могла б бути щасливою.
Це книга для кожного українського дому, школи, вiйськового училища. З
неї ви дiзнаєтесь про походження українцiв, їхнiх Богiв i героїв. Тут є
опис, коли i як проводити рiчнi свята: Рiздво, Великдень, Яна Купала, Рода i
Роди; як проводити такi подiї як похорон, весiлля, родини. Тут ви знайдете
тексти для кожноденної молитви, а також священнi речення, якi треба...
Псалтир

Псалтир

2004

На славу і честь Пресвятої, Єдиносущної, Животворчої і Нероздільної Тройці - Отця, і Сина, і Святого Духа видано цей Псалтир з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета для богослужбового вжитку в парафіях Української Православної Церкви. Видання присвячується 2000-літтю Різдва Господа Бога Нашого Ісуса Христа.
Листи Крутеня

Льюїс Клайв Стейплз (Clive Staples Lewis)

Листи Крутеня

1994

Часом ми не віримо, що зло й справді існує у світі. Натомість воно настільки витончене, то деколи його просто не помічаємо. Спокуси й пастки нечистого чекають нас будь-де. І не зауважуємо, як в них потрапляємо.
Відомий в усьому світі християнський письменник Клайв Стейтиз Люїс, автор "Хронік Нарнії", прагне показати механізм дії зла у світі. Форма, яку обрав автор — листи-повчання старого, досвідченого диявола (Крутеня) до молодого бісика про те, як спокушати людей.
Бгаґавад-ґіта

Бгаґавад-ґіта

1999

Бгаґавад-Ґіта — або, в перекладі із санскриту, Пісня Господня — є найважливішою частиною давньоіндійського епосу, що називається Магабгарата. В Магабгараті описуються події приблизно 7-тисячолітньої давнини.
Бгаґавад-Ґіта — великий філософський твір, який для історії Індії мав приблизно таку ж роль, яку Новий Завіт — для країн європейської культури. В обох цих книгах з великою потужністю проголошено принцип Любові-Бгакті як основи духовного вдосконалювання людини. Бгаґавад-Ґіта також...

Жанри

Підписатися на новини

.