: Морські пригоди

20 000 льє під водою

Верн Жюль Габріель (Jules Gabriel Verne)

20 000 льє під водою

2006

«20 000 льє під водою» — другий роман знаменитої трилогії великого французького фантаста Жуля Верна (1828–1905). У центрі розповіді — сповнена небезпек і пригод навколосвітня подорож капітана Немо та його друзів на підводному човні «Наутілус». Капітан Немо, як і мужній шотландець капітан Грант («Діти капітана Гранта»), що не змирився з утратою незалежності його батьківщини, усе своє життя присвятив боротьбі за визволення Шотландії від британського панування. Занурившись в океанські глибини на...
Вибрані твори. Том перший

Тендюк Леонід Михайлович

Вибрані твори. Том перший

1991

До першого тому вибраних творів відомого українського радянського письменника-мариніста і поета включено три повісті.
«Буревісник» виходить у море» та «Атол Туамако» розповідають про захоплюючі, сповнені пригод мандрівки до далеких островів Тихого океану, героїзм та відвагу радянських моряків у боротьбі з морською стихією.
Гостросюжетна повість «Викрадення» — початок великої оповіді про дослідників океану, яким довелося вступити в жорстокий поєдинок з ворогами миру.
В океані

Панов Микола Миколайович

В океані

1958

Цикл повістей "Орли капітана Людова" присвячений пригодам і подвигам розвідників-північноморців.
Повість "В океані" веде читача в балтійське приморське містечко, в шведський і норвежський порти, біля яких лежить шлях експедиції радянських кораблів. Орли капітана Людова, діючи вже в післявоєнні роки, руйнують хитрий задум заокеанських диверсантів.
Одіссея капітана Блада

Сабатіні Рафаель (Rafael Sabatini)

Одіссея капітана Блада

1981

Історико-пригодницькі романи про життя та пригоди молодого англійського лікаря, який став
піратом, щоб боротися проти несправедливості й захищати знедолених.Художник В. Є. Чуйков
Чорна Брама

Михайлов Віктор Семенович

Чорна Брама

1962

Пригодницька повість російського письменника Віктора Михайлова «Чорна Брама» розповідає про героїчні будні радянських прикордонників-моряків, які в суворих умовах Заполяр'я пильно охороняють рубежі нашої Вітчизни.
З сторожового корабля прикордонники помітили в наших водах невідоме судно. Як згодом з'ясувалося, ворог намагайся висадити диверсанта в районі скелі Чорна Брама. Підозрілий інтерес до таємничої скелі виявляє й інший ворожий мотобот.
Радянські моряки викривають підступні...
Мобі Дік, або Білий кит

Мелвіл Герман (Herman Melville)

Мобі Дік, або Білий кит

2008

Хоча більшість його творів не мали популярності за життя автора, нині Мелвілл є одним з найзгадуваніших американських письменників. Мелвіл – одна із найяскравіших і значних постатей американського романтизму. Недооцінений сучасниками, він був уславлений лише в XX ст. і з запізненням, але беззастережно прийнятий у пантеон великих майстрів національної культури. Його найвідоміший роман «Мобі Дік» (1851) був написаний на основі реального досвіду, отриманого автором при лові китів у південних морях.
У відкритому морі

Капіца Петро Іосифович

У відкритому морі

1958

Мотобаркас з чотирма чорноморцями на борту зустрівся з фашистським підводним човном. Що відбулося далі, чим закінчився двобій з підводниками, як моряки попали на дивовижний катер «Дельфін», розказується у повісті.
Хроніка капітана Блада

Сабатіні Рафаель (Rafael Sabatini)

Хроніка капітана Блада

1981

Історико-пригодницькі романи про життя та пригоди молодого англійського лікаря, який став піратом, щоб боротися проти несправедливості й захищати знедолених.Художник В. Є. Чуйков
На байдарці - за снагою

Аронов Гелій Єфимович, Гольдштейн Михайло Якович, Фіалков Юрій Яковвич, Шанін Юрій Володимирович

На байдарці - за снагою

1980

Авторы книги: Аронов Г. Е., Гольдштейн М. Я., Фиалков Ю. Я., Шанин Ю. В. - опытные туристы. В непринужденном юмористическом тоне они рассказывают о физической закалке и туристских радостях, которые приносят байдарочные путешествия.
В книге даны некоторые практические советы, касающиеся организации и осушествления туристского похода на байдарках.
Рассчитана на массового читателя.
Рецензент мастер спорта СССР Г. К. ВОСПИТАННИКОВ
© ВИДАВНИЦТВО «ЗДОРОВ'Я», 1980

Жанри

Підписатися на новини

.