: Історичні любовні романи

Катерина

Гнатко Дарина

Катерина

2016

Катруся росла без мами, а коли в хаті з’явилася зла мачуха, її життя взагалі стало нестерпним. Килина, яка зненавиділа дівчинку з першого погляду, навіть хоче одружити пасербицю з огидним сотником Яковенком. Але Катерина вже закохана в пана Криштофа Гнатовського, який відповідає їй тим самим почуттям. Та чи зможуть бути щасливими колишня кріпачка й заможний граф?
Нортенгерське абатство

Остен Джейн (Jane Austen)

Нортенгерське абатство

2004

«Нортенгерськоє абатство» - перший підготовлений до публікації роман Джейн Остін, хоча він був написаний після «Почуття і чутливості» і «Гордості і упередження». Роман побачив світ лише після її смерті, наприкінці грудня 1817, під однією обкладинкою з іншим романом - «Докази розуму».
Чи може історія кохання поєднувати в собі романтизм й іскрометний гумор? Чи здатна історія пригод одночасно захоплювати і смішити. Може, якщо мова йде про роман Джейн Остен "Нортенгерское абатство". Ця...
Менсфілд-парк

Остен Джейн (Jane Austen)

Менсфілд-парк

2004

«Менсфілд-парк» (англ. Mansfield Park) - виховний роман Джейн Остін (1811-13), який належить до зрілого періоду її творчості. Вийшов у світ в 1814 році.
Фанні Прайс - дівчинка з бідного Портсмутського сімейства. Її тітонька в свій час вийшла заміж за заможного баронета Томаса Бертрама, який володіє маєтком Менсфілд-парк в графстві Нортгемптоншир, і поселила на його території свою сестру, гротескну місіс Норріс, щоб та наглядала за вихованням її дочок, Марії і Джулії. За благодійних...
Чуття і чутливість

Остен Джейн (Jane Austen)

Чуття і чутливість

2005

«Відчуття і чутливість» або «Розум і почуття» (англ. Sense and Sensibility) - роман англійської письменниці Джейн Остен. Перший виданий твір письменниці, опублікований у 1811 році під псевдонімом Леді.
Сюжет роману збудований навколо любовних історій двох сестер: розважливою і стриманою Елінор та романтичною, пристрасної Маріанною. У них є молодша сестра, Маргарет, і старший єдинокровний брат Джон. Коли їх батько помирає, маєток переходить до Джона, і сім'я вдови залишається з дуже скромними...
Буремний Перевал

Бронте Емілі Джейн (Emily Brontë)

Буремний Перевал

2009

Тихий плин життя в маєтку Буремний Перевал порушився: одного дня батько привіз із міста додому замурзаного хлопця-сироту, якому дали наймення Гіткліф. Юна Катрина Ерншо прихилилася серцем до загадкового Гіткліфа, у чиєму нутрі під похмурою, впертою зовнішністю вирували жагучі пристрасті. Та коли Катрина подорослішає, їй доведеться обирати між байстрюком Гіткліфом, без пенсу за душею, і багатим та вродливим сусідою Едгаром Лінтоном. І від цього вибору залежатиме не лишень їхнє щастя, а саме...
Остання любов Асури Махараджа

Дереш Любко (Любомир Андрійович Дереш)

Остання любов Асури Махараджа

2013

«Остання любов Асури Махараджа» — алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.
Століття Якова

Лис Володимир Савович

Століття Якова

2010

Століття Якова — роман українського письменника Володимира Лиса, опублікований 2010.

Роман - своєрідний епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п'ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СССР. Доживши до держави Україна, він опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка була запрограмована катастрофами XX століття.

У сюжетному плані дія роману відбувається мовби в трьох площинах — протягом...

Жанри

Підписатися на новини

.