: Дитяча освітня література

Країни свiту. Азія

Мирошнікова Валентина Валентинівна, Скляренко Валентина Марківна, Панкова Марія Олександрівна, Шуклінова А. С.

Країни свiту. Азія

2006

Цей том дитячої енциклопедії «Країни світу» розповідає про Азію - найбільшу частину світу, яку здавна називають «Оспіваною Шехерезадою». Тож недарма вміщені в нашій книжці розповіді про казкову природу, своєрідну культуру і стрімкий економічний зріст азійських країн, про давні і сталі традиції їхніх народів немовби доповнюють сторінки добре відомої читачу «Тисячі й однієї ночі».
Міфи Давньої Греції

Гловацька Катерина Іванівна

Міфи Давньої Греції

1980

Вы, наверно, слышали выражения: «сизифов труд», «танталовы муки», «прокрустово ложе», «авгиевы конюшни», «троянский конь», «самовлюбленный нарцисс», «яблоко роздора». А знаете ли вы, что зти и многие другие крылатые выражения, ставшие органической, неотъемлемой частью нашего языка, культуры, пришли к нам из мифологии древних греков?
Знать греческую мифологию очень важно. Образы греческих мифов отразились во многочисленных произведениях литературы и искусства, их щедро использовали в...
Оповідання з хімії

Фіалков Юрій Яковвич

Оповідання з хімії

1960

Книга є збіркою тематично поєднаних нарисів, присвячених найважливішим проблемам сучасної хімії.
В цих нарисах, написаних науково-популярною мовою, висвітлюється значення сучасної хімії для народного господарства, для поліпшення добробуту радянських людей.
В кожному нарисі докладно розглядаються перспективи розвитку даної галузі хімії в найближчі десятиріччя.
Книга розрахована на учнів старших класів.

Залишені лише ілюстрації, на які є посилання в тексті.
Михайло Васильович Ломоносов

Фіалков Юрій Яковвич

Михайло Васильович Ломоносов

1968

Книжка є першою з біографічної серії «Бібліотеки юного хіміка».
На відміну віл багатьох книжок про Ломоносова, в ній яскраво змальовано оточення, в якому жив і боровся за вітчизняну науку Михайло Васильович Ломоносов. Ломоносов-людина, Ломоносов-хімік — основна тема цієї книжки.
Книжка розрахована на учнів середньої школи, але її з цікавістю прочитає кожний.
Блакитна планета

Кан Марія

Блакитна планета

1967

За давньоєгипетською легендою, що її записав старогрецький філософ Платон, в Атлантичному океані колись існував великий острів Атлантида. Його населяло дуже й розумне плем'я атлантів, які несли в різні країни культуру і поступ.Внаслідок страшного землетрусу острів Атлантида назавжди зник в океанських глибинах.Легенда про Атлантиду покладена в основу пригодницько-фантастичної повісті «Блакитна Планета». Її герой — мудрий та сміливий Юн — нащадок атлантів. Він прилітає на Землю — Блакитну...

Жанри

Підписатися на новини

.