: Детектив

Мертві квіти

Волков Олексій Михайлович

Мертві квіти

2013

Гострий сюжет і непередбачуваність розв'язки — особливість усіх книжок визнаного майстра детективного жанру Олексія Волкова. А звичка його героїв потрапляти до безвихідних ситуацій, як і вміння виплутуватися з них, вже більше десяти років наче магнітом притягують читача. Герою роману «Мертві квіти» випадок дарує книгу пророцтв. Що це — шалена удача? Адже тепер неприємності не підстережуть зненацька. Чи навпаки — важкий хрест? Адже наприкінці низки майбутніх подій втрата коханої жінки, а потім...
Втікач із Бригідок

Кокотюха Андрій Анатолійович

Втікач із Бригідок

2017

Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стрільця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захистивши стрільця, Климентій Кошовий може врятувати честь Легіону. І хоча Клим через війну покинув адвокатську практику, він погоджується спробувати. Далі події розвиваються стрімко: Ладний робить відчайдушну спробу втекти з в’язниці, взявши Кошового в заручники. Почавши...
Арахнофобія

Сорока Юрій Володимирович

Арахнофобія

2010

Арахнофобія – це не лише медичний термін. Арахнофобія – це жах, з яким зустрічаєшся у реальному житті, а він висушує твою душу розумінням: потвора зовсім поряд. Вона чатує. Вона готова напасти у той момент, коли ти очікуєш на небезпеку найменше. І тоді тебе нікому буде захистити. Окрім людини, котра сама пройшла рукотворне пекло й загартувала свою душу у горнилі чужої війни. Отже спробуємо пройти тим шляхом, який пройшов львівський приватний детектив Ярослав Савицький, і осягнути холодну...
Укус огняного змія

Тисовська Наталя Ігорівна

Укус огняного змія

2008

Що зробили би ви, шановний читачу, якби вас викликав слідчий у зв’язку з убивством цілком невідомої людини? Адже в записнику загиблої навіщось записані ваше ім’я, адреса, телефони. І все б нічого, але є підозра, що вбивство було ритуальним. А ще вам починає ввижатися, що за вами щодень і щоніч слідкують чужі зловісні очі, що випадкові знайомства — не цілком випадкові… І навіть якщо вам зовсім не хочеться вичитувати таємні знаки майбутнього, від долі, як відомо, не втечеш.
Загадка однієї неділі

Акунья Ігнасіо Карденас (Ignacio Cárdenas Acuña)

Загадка однієї неділі

Пригодницька повість кубинського письменника-комуніста розповідає про загадкове вбивство великосвітської гаванської красуні Сусанни, жінки легкої поведінки, яке набрало широкого розголосу. Герой твору, приватний детектив Apec, на якого волею обставин падає підозра у злочині, змушений, щоб виправдатись, взятися за розслідування цієї надзвичайно заплутаної справи. Можновладні коханці вбитої влаштовують Аресу численні пастки, але йому щастить уникати їх. Та, кінець кінцем, Ареса таки...
Вбивство на 31-му поверсі

Валее Пер (Per Wahlöö)

Вбивство на 31-му поверсі

1988

У політичному детективі шведського письменника П. Вале злочинцем виявляється державний апарат, що знищує цілу групу прогресивних журналістів, яких досі успішно намагався ізолювати від суспільства духовно.
У чиїх руках був ніж

Амдруп Ерік

У чиїх руках був ніж

1988

Повість датського письменника Е. Амдрупа «У чиїх руках був ніж» змальовує безпринципних, аморальних діячів провінційного містечка, які йдуть на злочин, щоб усунути з дороги «чужака» — чесного, висококваліфікованого лікаря.
Злий

Тирманд Леопольд (Leopold Tyrmand)

Злий

1959

Роман польського прозаїка переносить нас у Варшаву 1954 року. Суворий післявоєнний час, розгул бандитизму і хуліганства — і раптом хтось на свій страх і ризик починає розправлятися з бандитами. Хто ж це? Міліція, журналісти, лікарі, шофери, кондитери — безліч варшавян залучені в події цього захоплюючого роману, лише на останніх сторінках якого розкривається похмура таємниця Злого.
Суддя та його кат

Дюрренматт Фрідріх (Friedrich Dürrenmatt)

Суддя та його кат

2006

Класик швейцарської літератури, прозаїк, драматург, лауреат міжнародних і національних літературних премій: Мольєра (1957), Шиллера (1959) і ін. Багату творчу спадщину Ф.Дюрренматта неможливо зарахувати до якої-небудь сучасної течії. Ряд кримінальних романів, створених письменником, у тому числі і "Суддя та його кат", здобули йому славу майстра детективного жанру. Письменник не тільки збагатив можливості детектива, але і "розчинив" їх в проблемах загальнофілософської властивості.Ім'я...
Смерть манекенниці

Селкудяну Петре

Смерть манекенниці

1982

Зa почорнілим і потріскaним ялиновим столом у сaду під черешнею Дід смaкувaв кaвою. Поглядaв нa ніжні бруньки, що ось-ось мaли зaзеленіти, і відчувaв тихі удaри свого серця. Колись вони були пружнішими… Дідові щойно виповнився сімдесят один рік. Досить скромнa дaтa, коли брaти до увaги, скільки б йому ще хотілося прожити, aле й соліднa, якщо порівняти чуття, які охоплювaли його весною, скaжімо, тридцять літ тому і тепер, нa цьому сaмому місці, зa цим столом під черешнею. Він і зaрaз відчувaв...
Кінець Франека Грохалі

Штаба Зігмунд

Кінець Франека Грохалі

1981

Розслідуючи дивну смерть інженера-конструктора, працівники правопорядку не здогадувалися, що сліди ведуть в минуле…
Шість днів на роздуми

Щербаненко Джорджо (Giorgio Scerbanenco)

Шість днів на роздуми

1991

В книгу вошли произведения современных мастеров детективного жанра — итальянца Джорджо Щербаненко…, посвященные борьбе с мафией и терроризмом.До книжки увійшли твори сучасних майстрів детективного жанру — італійця Джорджо Щербаненка «Шість днів на роздуми»…, присвячені боротьбі з мафією і тероризмом.
Тайна вечеря

Самбук Ростислав Федосiйович

Тайна вечеря

1992

Ростислав Самбук — великий майстер пригодницького сюжету. Читачі знають його за романами «Ювелір з вулиці Капуцинів», «Крах чорних гномів», «Гіркий дим», «Ненависть», повістями «Портрет» Ель Греко», «Автограф для слідчого» та ін.
Роман «Тайна вечеря» присвячений трагічним подіям 1937 року на Україні. В ньому читач познайомиться з цікавими психологічними спостереженнями і дослідженнями політичного лицемірства, яке межує з повною аморальністю, із сміливим розвінчуванням безапеляційного...
Вельветові джинси

Самбук Ростислав Федосiйович

Вельветові джинси

1985

Повість “Вельветові джинси” спрямована проти розкрадачів соціалістичної власності, хабарників. Головними героями в ній є працівники радянської прокуратури й слідчих органів, котрі викривають злочини крадіїв, запобігають порушенням соціалістичної законності.
Два денних рейси

Самбук Ростислав Федосiйович

Два денних рейси

1982

Повість “Два денних рейси” присвячена викриттю працівниками міліції розкрадачів соціалістичної власності.
Буря на озері

Самбук Ростислав Федосiйович

Буря на озері

1978

Повість про знешкодження банди злочинців групою працівників держбезпеки.


95-16

Рудзький Ян

95-16

1976

…Їх було троє. Німець Траубе, поляк Шель і американець Джонсон. Доля закинула цих людей у концентраційний табір. Під час наступу військ союзників вони мали загинути, але бомба, зруйнувавши підвал, де сиділо троє приречених, відкрила їм шлях до свободи.
По-різному склалося життя трьох колишніх в’язнів. Траубе і Джонсон лишаються в Західній Німеччині, Шель повертається на батьківщину і стає кореспондентом однієї з польських газет. Але всіх їх так чи інакше зв’язує минуле.
Одержавши...
Людина повертається з минулого

Райнов Богомил Ніколаєв

Людина повертається з минулого

1968

Сталося вбивство. Інспектор Антонов мусить знайти вбивцю. В процесі слідства з'ясовується, що убитий і вбивця до перемоги народного ладу співробітничали з фашистами. Та втекти із своїми «покровителями» їм не пощастило. Відбувши покарання, вони з'являються в Софії і починають полювати один на одного, прагнучи звести свої рахунки, намагаючись втягти у свої тенета якомога більше людей, зокрема молодь.
Свій твір — роман «Людина повертається з минулого» — болгарський письменник Богомил Райнов...
Інспектор і ніч. Бразільська мелодія

Райнов Богомил Ніколаєв

Інспектор і ніч. Бразільська мелодія

1974

До Софії прибув комерсант із ФРН, болгарин з походження, Христо Асенов. Увечері його бачили в ресторані з якоюсь Магдою Коєвою, а вранці знайшли мертвим. Хто підготував і здійснив це вбивство?
Розслідуючи справу, інспектор карного розшуку Петр Атанасов стикається з компанією молодиків, які намагаються жити на «західний манер», вбачаючи сенс життя в розвагах, і несвідомо стають зброєю в руках валютників та контрабандистів.
Остання роль

Ростовцев Едуард Ісаакович

Остання роль

1985

У своїх пригодницьких повістях автор, юрист за професією, показує нелегку роботу працівників карного розшуку.

Жанри

Підписатися на новини

.