: Бойовики

Марафон завдовжки в тиждень

Самбук Ростислав Федосiйович

Марафон завдовжки в тиждень

1985

Це роман українського радянського письменника в двох частинах ("Бронзовий чорт" і "Марафон завдовжки в тиждень") про спробу гітлерівської розвідки організувати замах на Верховного Головнокомандувача Червоної Армії, а також про працівників контррозвідки СМЕРШ, своєчасно знешкодивших фашистських диверсантів.
Бронзовий чорт

Самбук Ростислав Федосiйович

Бронзовий чорт

Це роман українського радянського письменника в двох частинах ("Бронзовий чорт" і "Марафон завдовжки в тиждень") про спробу гітлерівської розвідки організувати замах на Верховного Головнокомандувача Червоної Армії, а також про працівників контррозвідки СМЕРШ, своєчасно знешкодили фашистських диверсантів.
Кров кажана

Шкляр Василь Миколайович

Кров кажана

2005

«Кров кажана» перехоплює подих. Це «страшний» епатажний роман, який спровокує чимало «офіційних» претензій до автора. Похмура містика, відверта еротика, божевільна кримінальна історія… Однак то тільки гіпнотична форма, в яку автор «Ключа» та «Елементала», може, як ніхто досі, зодягає глибокий соціальний зміст. Витончений психологізм, філософічність, іронія, інтелектуальна та мовна ґраційність забезпечують романам Василя Шкляра статус яскравого, самобутнього явища в сучасній літературі.

Жанри

Підписатися на новини

.