Любовні романи

Затемнення

Маєр Стефені (Stephenie Meyer)

Затемнення

2010

Сієтлом прокотилася хвиля загадкових убивств. Невже це зловісний вампір намагається комусь помститися? І в цьому вирі знову опиняється Белла Свон, якій цього разу доводиться обирати між коханням Едварда та дружбою Джейкоба. А вона ж бо знає, що її вибір може розпалити відвічну ворожнечу між вурдалаками й вовкулаками! Час невмолимо збігає, і Беллі пора ухвалювати рішення: життя чи смерть. Але що таке життя і що таке смерть у світі безсмертних?
Світанок

Маєр Стефені (Stephenie Meyer)

Світанок

2009

Белла Свон нарешті зробила вибір: вона виходить заміж за Едварда Каллена. Чорна смуга в її житті минулася, попереду очікує щаслива нескінченність. Полотно колись сірого Беллиного життя забарвилося в яскраві кольори, адже вона отримала головне — вічну любов коханого Едварда. Проте невже Белла забула, що Едварда від початку оточують самі таємниці? Це тільки казки закінчуються весіллям принца і принцеси, які відтоді живуть довго і щасливо. А у світі вампірів справжні несподіванки і небезпеки по...
Нортенгерське абатство

Остен Джейн (Jane Austen)

Нортенгерське абатство

2004

«Нортенгерськоє абатство» - перший підготовлений до публікації роман Джейн Остін, хоча він був написаний після «Почуття і чутливості» і «Гордості і упередження». Роман побачив світ лише після її смерті, наприкінці грудня 1817, під однією обкладинкою з іншим романом - «Докази розуму».
Чи може історія кохання поєднувати в собі романтизм й іскрометний гумор? Чи здатна історія пригод одночасно захоплювати і смішити. Може, якщо мова йде про роман Джейн Остен "Нортенгерское абатство". Ця...
Менсфілд-парк

Остен Джейн (Jane Austen)

Менсфілд-парк

2004

«Менсфілд-парк» (англ. Mansfield Park) - виховний роман Джейн Остін (1811-13), який належить до зрілого періоду її творчості. Вийшов у світ в 1814 році.
Фанні Прайс - дівчинка з бідного Портсмутського сімейства. Її тітонька в свій час вийшла заміж за заможного баронета Томаса Бертрама, який володіє маєтком Менсфілд-парк в графстві Нортгемптоншир, і поселила на його території свою сестру, гротескну місіс Норріс, щоб та наглядала за вихованням її дочок, Марії і Джулії. За благодійних...
Емма

Остен Джейн (Jane Austen)

Емма

2004

«Емма» — четвертий великий роман Джейн Остін, завершений в 1815 році. В романі у гумористичній манері оповідається про молоду жінку, яка із захопленням сватає своїх знайомих і сусідів.
Невеликий тираж роману так і не був повністю розпроданий за життя Джейн Остін.
Чуття і чутливість

Остен Джейн (Jane Austen)

Чуття і чутливість

2005

«Відчуття і чутливість» або «Розум і почуття» (англ. Sense and Sensibility) - роман англійської письменниці Джейн Остен. Перший виданий твір письменниці, опублікований у 1811 році під псевдонімом Леді.
Сюжет роману збудований навколо любовних історій двох сестер: розважливою і стриманою Елінор та романтичною, пристрасної Маріанною. У них є молодша сестра, Маргарет, і старший єдинокровний брат Джон. Коли їх батько помирає, маєток переходить до Джона, і сім'я вдови залишається з дуже скромними...
Київ.ua

Белімова Тетяна Валеріївна

Київ.ua

2013

Із «золотої клітки», до якої її, наче птаху, посадив чоловік, Альона намагається вирватися на свободу. Єдиний спосіб втечі – це мережа Інтернет, де майже кожен співрозмовник бачить у ній те, на що давно не звертає уваги її чоловік. Та навіть нові віртуальні друзі не допомагатимуть, адже це просто не їхня проблема… Чи зможе вона знайти бодай частину того щастя, на яке заслуговує?
Тому, що ти є

Корній Дара (Мирослава Іванівна Замойська)

Тому, що ти є

2012

Захопливе поєднання містичного та реального!

Ніколи не рано закохатися. Сашко з дитсадка марив Оксаною, та вони прожили життя нарізно. Але ніколи не пізно щось змінити. Справжнє кохання ламає всі перешкоди, навіть перемагає смерть. Чи то так здається?
Сашко, втративши кохану, заходить у кімнату номер бескінечність і отримує шанс почати все спочатку. Яку дату він обере, щоб виправити минуле: день її весілля чи єдину пристрасну ніч, яку вони провели разом?
Мій третій і останній шлюб

Тарасюк Галина Тимофіївна

Мій третій і останній шлюб

Я знaю всіх його жінок. Всіх до одної. Від тої мaнірної білоокої Броні чи Слaви Шикульської чи Микульської, в яку він був зaкохaний у десятому клaсі, aж до того стaрого стервиськa, тої бaбери, Мaрії чи Христі, котрa дзвонить йому нa всі врочисті святa з якоїсь тaм Іспaнії чи Греції, куди він відрядив її зaробляти гроші нa квaртиру, нa їхнє кубельце, звісно, пообіцявши одружитися. От вонa тaм і гaрує п'ятий рік, горбaтиться з дурної голови, a він тим чaсом мене дурить, чи думaє, що дурить, бо...
Гаспид і Маргарита

Тарасюк Галина Тимофіївна

Гаспид і Маргарита

В О Н И знову прийшли. Ті самі, що й учора і позавчора. І три, і чотири роки тому назад. Ті самі, хіба що ще більше вихудлі, виморені, неначе вимочені у воді. Одна шкіра та кості. Замість очей – налиті ненавистю темні впадини. Беззубі, розтерзані криком чорні роти... Вони насувались. Як морок, як Божа кара – лавиною. Сунули від озера, змітаючи дорогою білосніжні вілли, казкові дачі-замки, прикрашені середньовічними бійницями... Вони наближались усе ближче і ближче, невблаганні, як стихія, і,...
Історія одного кохання

Сігел Ерік (Erich Wolf Segal)

Історія одного кохання

1991

Роман сучасного американського письменника про зворушливе кохання студента, сина мільйонера, до дочки бідного італійського емігранта. Побравшись, молодята живуть у скруті, проте вони щасливі. Здається, ніщо не може їх розлучити. І справді, розлучає їх лише трагічна смерть Дженні.
Збірка (2009-2010)

Шелковенко Олександра (Саша Шло)

Збірка (2009-2010)

Олександра і її світ
Мрії націонал-сексуалістки
Оповідання

Шелковенко Олександра (Саша Шло)

Оповідання

Радимо почитати короткі еротичні оповідання української письменниці Саші Шло, що живе у Пітері. Оповідання для цієї книжки взяті із журналу авторки за адресою http://sasha-shlo.livejournal.com, інші оповідання шукайте саме там.
Остання любов Асури Махараджа

Дереш Любко (Любомир Андрійович Дереш)

Остання любов Асури Махараджа

2013

«Остання любов Асури Махараджа» — алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.
Ті, що співають у терні

Маккалоу Колін (Colleen McCullough)

Ті, що співають у терні

2011

Є легенда про пташку, що співає лише раз у житті, співає милозвучніше за будь-яку істоту на всій землі. Щойно покинувши гніздо, ця пташина шукає тернину і не заспокоїться, аж поки не знайде. А потім, співаючи серед нещадно гострих гілок, врешті-решт наштрикується на найдовшу та найгострішу колючку. Помираючи, вона долає біль і своїм співом перевершує жайворонка та солов’я. Лиш одна бездоганно-прекрасна пісня, ціна якої — життя. Але її заціпеніло слухає увесь світ, а Бог на небесах —...
Століття Якова

Лис Володимир Савович

Століття Якова

2010

Століття Якова — роман українського письменника Володимира Лиса, опублікований 2010.

Роман - своєрідний епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п'ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СССР. Доживши до держави Україна, він опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка була запрограмована катастрофами XX століття.

У сюжетному плані дія роману відбувається мовби в трьох площинах — протягом...
Коханець леді Чатерлей

Лоуренс Девід Герберт

Коханець леді Чатерлей

1999

«Коханець леді Чатерлей» — останній і найвідоміший роман видатного англійського прозаїка Девіда Герберта Лоуренса (1885—1930). Написаний 1928 p., опублікований 1929 p., впродовж десятиліть переслідуваний як порнографія, цей класичний твір вийшов у повному обсязі лише 1959 р. у США та 1961 р. в Англії. Лоуренс вважав, що секс — основа стосунків чоловіка і жінки, і довів це на прикладі історії нездоланної пристрасті Констанс Чатерлей, дружини покаліченого на війні аристократа, до єгеря власного...
Тридцять третя соната

Кононенко Євгенія

Тридцять третя соната

2001

Як тільки Тала побачила Олесю на порозі, то відразу витягла з-під прилавка порцелянову чашечку. Іншим відвідувачам каву подавали в пластикових склянках. Старий алкоголік Матвій, який дрімав біля порожньої пляшки й недоїденого бутерброда, підвівся, вклонився Олесі з особливою галантністю пропащих і грюкнувся на своє місце знову, тільки коли Олеся також сіла біля сусіднього столика. Тала підбігла з ганчіркою, протерла Олесин столик...
Два квитки до опери

Кононенко Євгенія

Два квитки до опери

Євгенія Кононенко є автором низки новел та багатьох перекладів. Вона перекладає з французької та англійської мов. Переклади з французької поезії друкувались у «Березолі» (1992 — Ч 3-4), «Всесвіті» (1995 — Ч 2) та інших виданнях.
За переклад антології французького сонета стала лауреатом премії ім. М. Зерова (1993).
Новела увійшла до підбірки оповідань сучасних українських письменників разом із творами Юрка Іздрика, Тараса Прохаська та Юрія Винничука.
Жінка у білому

Коллінз Уїлкі Вільям (William Wilkie Collins)

Жінка у білому

1989

У романі популярного англійського письменника-романіста (1824-1889), одного із зачинателів детективного жанру, розповідається про злочин, задуманий і здійснений заради грошей. Сер Персіваль Глайд запроторює свою дружину в божевільню й одержує її спадщину.
Автор таврує жадобу до грошей, звеличує чесність і мужність, що дозволяють головному героєві твору викрити жахливу змову.

Жанри

Підписатися на новини

.