Вікна застиглого часу

Анотація

«Вікна застиглого часу» — це магічний реалізм по-українськи, замішаний на легендах, фольклорі, романтиці спогадів, приправлений справжнім балаком, яким вміє писати лише Юрій Винничук. Легка і барвиста українська мова плюс використання етнічної галицької моделі спілкування – ось рецепт авторського стилю по-винничуківськи.

Події книги розгортаються у невеликому Станіславі другої половини минулого століття. Короткі оповідання і новели з життя різних людей створюють єдине полотно, хоч і не надто епічне, проте гармонійне і цілісне. Світ уяви поєднав правду і вигадку, щоби по-дитячому просто витлумачити все складне і незрозуміле. Герой не соромиться ділитись із читачами своєю безпосередністю і дитячою наївністю, знайомить з родиною та її загадками.

Одна з найкращих книг Юрія Винничука «Вікна застиглого часу» має надзвичайнощасливу долю: вона користується великою популярністю серед читачів, зазнала декількох перевидань в Україні і перекладена англійською мовою (2000). У цій книзі Юрій Винничук показав себе як неперевершений майстер оповіді, отож літературна аґенція «Піраміда» знову випускає її у світ на ювілей письменника.
Львів
ЛА «Піраміда»
2012
208 сторінок
Мова: Українська

Поділіться вашими враженнями про книгу

.