Остання збірка

Анотація

На 76-му році обірвалося життя відомого американського фантаста Роберта Шеклі. Договір на український переклад було підписано у квітні 2005 року під час візиту до Києва, який став для письменника останнім.
Світлій памуяті Роберта Шеклі присвячується "Остання збірка".

Роберт Шеклі (Robert Sheckley) — класик світової фантастики. Його перу належать понад два десятки романів, серед яких "Варіанти вибору", "Корпорація "Безсмертя", "Квиток на планету Транай", і стільки ж збірок оповідань.
Шеклі зовсім не ординарний фантаст, що пише про замки, драконів та нові галактики. В його оповіданнях завжди присутній натяк, добрий жарт і відсилання до Великої Літератури. Майстер гумористичної та сатиричної фантастики, засновник наукової фантастики в США, письменник, оригінальний стиль якого яскраво вирізняється на фоні творів його сучасників — Роберт Шеклі зумів поєднати непоєднуване. Репутацію успішного фантаста американському письменнику принесли оповідання, написані, в основному, наприкінці 1950-х. Тут серйозну тематику поєднано з веселими та добрими зарисовками життя, напруга дії невпинно зростає, і в кінці на читача чекає фірмова несподіванка. Плюс потужний заряд філософії дзен-будизму, соліпсизму та зображенням змінених станів свідомості. І це не просто вигадка. Сам автор багато з цих станів спробував на собі.

Зміст

Сьома жертва
Необхідна річ
Паломництво на Землю
Битва
Сторожовий птах
Заколот рятувального човна
Між морквою та цибулею
Безглузді запитання
Особливий старательський
Лаксіанський ключ
Нечутна зброя
Демони
Те саме, але вдвічі більше
Запах думки
Тіло
Привид V
Мисливське завдання
Захист
Заповідна зона
Рейс молочного фургона
Дещо задарма
Нічні страхіття
Абсолютна зброя
Білчине колесо
Бухгалтер
Київ
Зелений пес
2006
Мова: Українська
ISBN 966-365-097-4

Поділіться вашими враженнями про книгу

.