Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи

Анотація

Ця, тонована в чорне, книжка (збірка статей) одразу ж — без попереджувальних готувань — обпалює і заводить до несхибного наступального виру. В ньому — чесний поступ до живої української правди. Нашої істини. І нашої національної постави. Через посутнє пізнання внутрішнього прихованого ворога. Справжнього — недекоровааного. Заголовним словом до видання стоїть прозора невідворотна сполука — «УКРАЇНОФОБІЯ: «П’ята колона» та її ляльководи». З конкретними фактами, посиланнями, першоджерелами. Автор дослідження — талановитий український публіцист з правого боку, фаховий історик Віктор Рог. У своїх публікаціях автор відстежує — почасти до знемоги різко — отсю-от нашу трагедійну тяглість традицій, що живиться імперським гноєм ще від часу Романових, потому з комуністичної доби і ось уже цілих 17 років у самостійній державі Україна.
Книжка Віктора Рога — то чесний БІЛЬ і СТАН — молодого, але вже вельми зрілого — зі світлою головою і глибоким поглядом — чоловіка, біль і трудова мета за українську націю і власне за саму Державу. Неперейдені. Зсередини… Де є конечне розуміння і воля на достойну відсіч і свій шлях: невгнутим ритуальним чином, гоноровим ступенем повернути дух українського роду, голосовий код крові на вершини генетичної пам’яті, зібрати розбратану і розчахнуту національну душу в одне традиційне історичне ціле.
Це книга про те — хто, як і чому прагне зруйнувати українську державу і що цим намаганням слід протиставити. На ці та інші питання автор намагається дати відповідь у статтях, написаних і опублікованих в ЗМІ протягом 2002–2008 років.
Віктор Рог рекомендує це видання працівникам СБУ, прокуратури, органів внутрішніх справ, суддям, політичним діячам та державним службовцям.

Зміст

ВАГОМИЙ КРОК
«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ» РОСІЇ
СТАРА «НАДНОВА» ПРИМАРА
ЯК НАМ ОБЛАШТУВАТИ РОСІЮ?
«П'ЯТА КОЛОНА»: МАСКУ СКИНУТО!
НЕ ХОДІТЬ НАЛІВО або РОЗМОРОЖЕННЯ ВІД РОГОЗІНА
БЕЗ МАСКИ І МАКІЯЖУ
ХТО І ПЕРЕД КИМ МАЄ КАЯТИСЬ?
СВИНСТВО ЗАМІСТЬ СОВІСТІ
СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ «ПРОГРЕСИВНОГО» СОЦІАЛІЗМУ КОРИЧНЕВЕ
З ХВОРОЇ ГОЛОВИ НА ЗДОРОВУ
НАШІ «АНТИ» ФАШІ
«ШЕВЧЕНКОЗНАВСТВО» ВІД АЗАРОВА
ДОЛАЮЧИ КОМУНІСТИЧНУ СПАДЩИНУ
«ЩИРІСТЬ» ТАБАЧНИКА: МІЖ БРУТАЛЬНІСТЮ І КРИМІНАЛОМ
РУПОРИ УКРАЇНОФОБІЇ
ЩО ТАКЕ «П'ЯТА КОЛОНА» І ЯК З НЕЮ БОРОТИСЯ
ЗМІСТ
Київ
«Українська видавнича спілка імені Юрія Липи»
2009
96 сторінок
Мова: Українська
ISBN 9789661513036

Поділіться вашими враженнями про книгу

Інші твори автора

Жанри

Підписатися на новини

.