Сни Юлії і Германа. Кенігсберзький щоденник

Анотація

Я написала про той момент, коли Кенігсберг став Калінінградом.Ім’я змінює долю.Я могла б написати інший, не такий експериментальний роман, але відмовилась, хоч і знала на той час досить багато.
Відставний офіцер пруської армії (Герман) у 185… році спить і бачить, як руйнується і палає не то Карфаген, не то Кенігсберг. Чотирнадцятирічна Юлія у 1945 році, коли палає Кенігсберг, спить і бачить себе у 19 ст. Вони ніколи не зустрінуться.Просто я дивлюсь їхніми очима на Кенігсберг.
Усе, що я відчувала, працюючи над книгою, день за днем описано в Кенігсбергзькому щоденнику. Я писала його на сайті Проза.ру то російською, то українською, залучивши таким чином до цієї теми енергію багатьох людей. Це був справжній магічний театр.
Я чудово розумію, що в Україні не потрібна ця книжка.Але мені воно якось байдуже.Я останнім часом зрозуміла, що нема сенсу ображатися на людей, які повзають наче слимаки, нікого не помічаючи довкола себе.Коли вони наштовхуються на перепону, то ховаються в мушлю.Мій роман – перешкода для цих людей.Вони відчувають небезпеку, що йде від нього.
Коли я поїхала в Калінінград, тобто полетіла, це місто виявилось точнісінько таким, яким я бачила його у своїх снах.

Зміст

Галина Пагутяк. Сни Юлії і Германа. Кенігсберзький щоденник

СНИ ЮЛІЇ І ГЕРМАНА
КЕНІГСБЕРЗЬКИЙ ЩОДЕННИК
Київ
Ярославів Вал
2011
304 сторінок
Мова: Українська
ISBN 978-617-605-003-2

Поділіться вашими враженнями про книгу

Жанри

Підписатися на новини

.