Слово білого вождя

Анотація

Людям, яким потрапить до рук ця брошура мабуть не треба додатково пояснювати хто такий Андрій Білецький, якого тісні кола побратимів по боротьбі знають за організаційним псевдо «Білий» і який протягом останніх кількох років став відомий у більш широких колах під претензійним, але цілком заслуженим титулом «Вождь».

Зусиллями цієї людини на російськомовному Сході України постала бойова організація української молоді, яка за кілька років перетворилася у потужну Всеукраїнську мережу.

Саме Білий Вождь долучив до відносно вузького прошарку ідейних націоналістів широкі кола активної української молоді, навчивши цю молодь йти на боротьбу не за гроші, а за своє власне майбутнє.

Саме Андрій Білецький започаткував реальну, а не імітаційно-опозиційну боротьбу з сьогоднішнім антинаціональним і асоціальним режимом. Це він є єдиним на сьогодні лідером, що реально керує боротьбою з-за грат. Це його побратимів вже кілька років саджають у тюрми. Це його побратими штурмують міліційні райвідділи.

Завдяки Білому Вождю український націоналісти ХХІ століття перетворилися з маргінальної купки ретроспективних старців, які не здатні навіть на просвітянську діяльність, у чисельні колони молодих бійців, які надають майбутній соціал-національній революції перспектив переходу зі світу ідей у світ дій.

Але будь-якій правильній дії повинна передувати правильна ідея, а будь-яка правильна ідея втілюється у правильному слові, вимовленому свого часу правильною людиною. Перед вами те саме правильне слово, вимовлене правильною людиною. Правильні у всіх можливих розуміннях і відтінках розуміння. Тож, читайте, аналізуйте і що найголовніше – дійте.
Мова: Українська

Поділіться вашими враженнями про книгу

.